Koncert Cars and Trains (Portland, USA), Big Pauper (Portland, USA) a Bardie Bardlin (J. Hradec)

 Koncert Cars and Trains (Portland, USA), Big Pauper (Portland, USA) a Bardie Bardlin (J. Hradec)

Přátelé, kamarádi, lásky naše!

Podzimní klubová sezóna je v plným proudu a k nám do baru se po 3 letech vrací náš oblíbenec z Portlandu.

Cars and Trains je chlápek s rumunskými předky, kterej se narodil v New Yorku a už několik let žije v Portlandu. Podobnej mix můžete čekat i v muzice kterou produkuje. A co to teda je? Zasněná elektronika (u nás podobně třeba Andělem obdarovanej Floex), hravý hip hop postupy, lo-fi (mysli na Becka) a taky maličko americkýho folku (na Nedvědy zapomeň!). Na koncertech používá spoustu hračiček, akustickej nástrojů, elektronickejch mašinek – vlastně už jenom sledovat jak skadby naživo skládá jak ze stavebnice je úžasně zábavný. Trochu jako pozorovat děti na pískovišti když si hrajou – nikdy nevíte co z toho vznikne. A proč zrovna “vlaky a auta”? „Vždycky mě fascinovala americká kultura cestování a věcí a mýtů s tím spojenejch. Je tu zajímavej nesoulad mezi tím, jak si to Američani idealizujou a jak to ve skutečnosti funguje“. No uvidíme jestli podobnej nesoulad najde i u českejch drah – celý tour u nás se bude přepravovat vlakama.

Sparing-partnera na turné mu tentokrát dělá Big Pauper. Skvělá elektronická muzika s notnou dávkou psychedelickýho závoje, to všechno podpořený skvěle padnoucí videoprojekcí. O jeho kvalitách svědčí fakt že v roce 2004 byl vybrán jako jeden z účastníků Red Bull Music Academy v Římě.

Domácí barvy bude hájit další solitér Bardie Bardlin, kterýho už určitě zná každej, kdo se jenom trochu zajímá o hradecký hudební podhoubí. Tenhle sebevražednej námořník zraje jako víno (nebo spíš becherovka) a v rukávu má pár novejch skladeb, tak si je přijďte poslechnout!

Uvidíme se v úterý!
Začínáme tentokrát přesně v 8:00 (!3 kapely…), vstup 99,-
Těšíme se!

Cocktail Bar 69
Masarykovo náměstí 69/II
37701 Jindřichův Hradec

Otevírací doba:
čt: 21:00 – 00:00
pá: 21:00 – 02:00
so: 21:00 – 02:00